Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring első használata...

Nuvaring első használata mellett egy hete vérzés?

Figyelt kérdés
Most először használok Nuvaring hüvelygyűrűt. Múlt héten szerdán jött meg a menstruációm. Aznap felraktam a gyűrűt. Azóta van megvonásos vérzésem, menstruációm. Hol barnás folyás, hol kicsit darabos barnás, néha élénk piros, nyálka darabokkal. Ez az első alkalommal még normális? Be fog állni egy idő után? Nem fáj semmim, nem is értem, hogy fent van. Gondot nem okoz, csak idegesít, hogy egy napon belül is változik barnás folyásból élénk pirossá. Köszönöm a segítséget!

2020. nov. 11. 13:33
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én mikor elkezdtem használni, az első hónapban végig véreztem, majd a következő karikánál teljesen rendben volt minden. Ne aggódj miatta, el fog múlni
2020. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!