Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol szur a puncim? Mi lehet...

Mitol szur a puncim? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltem a baratommal, es ma miutan felkeltem elmentem pisilni, azutan elkezdett szurni a puncim. Soha nem volt meg ilyen ezelott es nem tudom mitol lehet, illetve mit kene vele csinalnom. Nem viszket, sem semmi egyeb, csak szimplan szur. Mit tegyek? Mitol lehet?
2020. nov. 15. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pisiléskor is szúrt? Lehet felfázás
2020. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen gondom, nagyon sokáig, lekopogom spontán elmúlt az utóbbi hónapokban.


Szex után másnap jött a szúrás, égés érzése. De inkább szúrás.

Voltam vele dokinál, azt mondta gyulladás.


Aztán rájöttem a megoldásra : valószínűleg nagyon erősen csinálja a barátod és begyullad a hámréteg. Mintha kb. megégetnéd az ujjad.

Szakítottam azzal a barátommal, a mostani párom negyed ennyire nem durva és nincs is ilyen bajom.

2020. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fajt pisileskor is. A baratom sem durva velem szex kozben.
2020. nov. 15. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem felfáztál, velem is előfordult már szex után. Igyál sok folyadékot hogy hígítsd a vizeleted. De ha nem múlik el maximum 2 napon belül akkor menj orvoshoz!

Ha többször is előfordul akkor érdemes tőzegáfonyát szedned, esetleg D-mannózt. De az is segíthet ha szex után egyből kimész pisilni vagy zuhanyozni.

2020. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszt!
2020. nov. 15. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!