Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki ha szex közben...

Nagyon ciki ha szex közben jött meg? Mit gondol most a pasim?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk egyutt. Voltunk kajálni sétálni haza mentünk és mindjárt szexeltunk, nem volt időm menni pisilni sem. Es meg nem kellett volna megjönnie csak 3nap múlva, hamarabb nem szokott jönni ezért még eszemben sem volt.

2020. nov. 18. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha több, mint 10 éves a fiúd, akkor feltehetően túl van már azon, hogy cikinek, viccesnek tartsa, ha egy lány menstruál. Az meg hogy pont szex közben jött meg, hát na, előfordulhat, nem tragédia. Legalábbis ha valakit szeretek, akkor belefér, még ennél "durvább" dolog is. Ha ennyire zavar miért nem kérdezted meg, hogy mit gondol róla?
2020. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok, közben rájöttem, hogy vannak még azok is, akik olyanok mint a 2. De azért szerencsére ritkák.
2020. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Velem már volt ilyen, de mi a menstruáció alatt sem kerüljük mindig a szexet, szóval semmi kellemetlenséget nem jelentett, csináltuk tovább. Ilyen dolgokon nem akadunk fenn. :)
2020. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Hááát...én biztos nem engedném magamra a hapsimat, amikor éppen önlik belőlem a vér, de ez (is) gusztus kérdése, kinek a pap, kinek a paplan.
2020. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Előfordul ilyesmi. Egy intelligens férfinél ez nem lehet gond.
2020. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!