Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Hogyan adjam a tudtára, hogy ne legyen neki kellemetlen?

Figyelt kérdés

A hugomról van szó.

Ő 17 éves, én 19..

Még mindketten itthon élünk a szüleinkel. Közös szobánk van.


A gond az, hogy annyira büdös hal szaga van hogy inkább már túlórákat is vállalok csak ne legyek otthon, ne kelljen éreznem azt a szagot.

Nem igénytelen, órákig áztatja magát a kádban, és kijön a fürdőből frissen és üdén de az a "hal szag" akkor is ott van és nagyon erős.


Múltkor pár haverral összeültünk filmezni. Esszük a popcornt a kanapén, ő meg felállt mellettünk mert ment ki üdítőért, ugye mi ülünk ő feláll és a puncija egymagasságban a fejünkel, hát alig bírtam ki hogy ne okádjam el magam.. Ráadásul a többiek is kérdezték mi ez a furcsa szag.. Annyit tudtam oda nyögni hogy nem tudom..


Na most... Anyukánk elvárja hogy legalább 4havonta járjunk ellenőriztetni magunkat oda lent. Jön velünk tehát nem tudunk meglógni sem. Mindannyiunknak minden rendben oda lent.

Akkor mi ez a szag?


Én használok intim mosakodó gélt is, és kb egy hónapja felhivtam rá a figyelmét hogy "annyira jól érzem magam ettől a intim mosakodótól, neked is ki kéne próbálnod" bevált mert azóta ő is használja, de semmi nem űzi el azt a bűzt.


Próbáltam a tudtára adni, kinyitom az ablakot és nem engedem becsukni mert mondom nagyon büdös van meg ilyenek.. De kétlem hogy nem érzi, mert ezt még 10km ről is érezni.


Nem bántani akarom.. Elköltözni sem akarok, egyébként is szinte én tartom fent a házat (anyánk beteges)


Köszönöm a válaszokat.



2020. nov. 20. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Fehérneműt rendesen cserél? Inkontinencia problémája nincs?
2020. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Savlekotő ***** válasza:
84%

Nőgyógyász,hal szag lehet bent maradt tampontól,nemi betegségtől,áporodottság,nem tisztálkodás,pco,de leginkább valami női baj jele. Ha minden rendben lenne odalent nem lenne hal szaga 10 km ről,lehet valamit nem tudsz mert nem mondja el,szégyelli..

70F

2020. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Minden 4.hónap 10.-e körül szoktunk nőgyógyászhoz időpontot kérni. Ez azt jelenti hogy nemrég voltunk (e hónap 12-én)

De ez nem egy két hónapos dolog.. Kb 14éves kora óta érzem.

(tampont nem használunk)

2020. nov. 20. 13:46
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor váltsatok nőgyógyászt. Kizárt hogy ne vegye észre, a nőgyógyász azonnal összeteszi a képet ha valami baj van, mert minden betegség minden tünetét kívülről fújja. Márpedig baj van, mert egy egészséges és tiszta punci nem büdös.
2020. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Savlekotő ***** válasza:
26%

Lehet ő használ csak nem tudsz nem tudtok róla,na az ha sokáig áll oda ben csinál szagokat hal szag romlott hús stb. Ahol például szülők nem engedik ,van aki titokban használja mert neki kényelmesebb..

70F

2020. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így is úgy is kellemetlen. Ülj le a húgoddal és anyukáddal együtt és tárd eléjük a dolgot. Persze nem bántón. Muszáj rávenni magad erre a lépésre. Biztosan van valami baja a húgodnak, amit egy rutin nőgyógyászati vizsgálat nem tárhat fel. Mivel anyukád visz rendszeresen benneteket ellenőrzésre, bizonyára partner lesz benne. El kell menni orvoshoz a konkrét problémával.
2020. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha se nőgyógyászati gondja nincs és a higiéniára is figyel, akkor még ha szólsz is neki, mit tud még csinálni? Amúgy ötletem sincs mitől lehet, főleg frissen fürdés után. Az egészségügyi probléma lenne kézenfekvő, de annak ki kellett volna derülnie az orvosnál. Esetleg legközelebb mikor mentek, menj te előre és kérdezz rá a nőgyógyásznál, hogy mi lehet a baj a testvérednél.
2020. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az erős halszagot amit még ruhában is érezni, kizárt hogy ne vegye észre a nőgyógyász a rutinvizsgálat alatt.
2020. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismét megkérdezem, vált naponta fehérneműt? Nincs inkontinencia problémája? Hiába ritka ilyen idősen, előfordul.
2020. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem normális ok nélkül 4 havonta nőgyógyászhoz menni, de ha bármilyen ilyen problémája lenne rég kiderült volna. Szólj neki, hogy próbálja megfejzeni a problémát. Bár, ha anyád ilyen kényszeres, lehet, hogy te is örökölted..
2020. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!