Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves vagyok es meg nem...

18 éves vagyok es meg nem voltam nőgyógyásznál. Szerintetek mikor kell menni először? Ti mikor voltatok?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom hogy ilyenkor már kéne.

Nincs semmi bajom amúgy. Menzeszem is megjön úgy ahogy kell 28-29napra.



2020. nov. 20. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
9-es a méhnyakrák pont függ attól, hogy szexelt-e. A méhnyakrák a HPV-től van, az meg egy nemi betegség. Mellrák lehet, de az meg nagyon ritka 18 éves korban. Én nem gondolom, hogy egy 18 éves szűz lánynak nőgyógyászhoz kellene menni.
2020. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az uzemorvos mindig kerdezte, hogy voltam-e rakszuresen. Mondtam neki, hogy nem elek szexualis eletet. Erre is azt mondta, hogy el kell menni, nem ettol fugg.

Elmentem nogyogyaszhoz, es mondtam neki, hogy szuz vagyok, meg nem tudom, hogy kell-e rakszures ilyenkor. Azt valaszolta, hogy nem, es csak hasi ultrahangot csinalt. Azt mondta, hogy akkor menjek ujra, ha valami panaszom van, vagy ha elkezdek szexualis eletet elni.

En is olvastam itt a gyk-n is, hogy masoknak mas tapasztalatai vannak. Nekem ezt mondta a doki :)

2020. nov. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!