Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a menstruáció előtt?

Normális ez a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Holnap kell megjönnie a menstruációmnak. Ma reggel, ahogy felébredtem és kimentem pisilni, egy kis, vizes foltot láttam a fehérneműmön, ami hamar megszáradt és nem hagyott foltot. Felmerült bennem, hogy ez vajon hígabb folyás volt, vagy esetleg vizelet. Nagyon nyugodtan, mélyen aludtam, közel 8 órát, amire már rég nem volt példa, keveset tudtam aludni mostanában. Éjszaka ált.nem szoktam kimenni pisilni, max.néha egyszer. De volt már, hogy úgy ébredtem, nagyon kell mennem, ilyenkor azt is álmodtam, hogy mosdót keresek. Most nem volt ilyen, egyáltalán nem kellett nagyon sürgősen mennem, ahogy felkeltem. Nem éreztem, hogyan került oda a folt. Reggel szárazon szoktam kelni, a normál folyás és a menstruációs vér sem nagyon távozik fekve. Úgy rémlik, volt már ilyen híg valami ébredés után, közvetlenül menzesz előtt, de nem tudom biztosan, folyás-e, vagy vizelet és ha folyás, normális-e. Ha vizelet, az nyilván nem normális. Szerintem ha folyás lenne, hagyna valami foltot száradás után. Valakivel előfordult már ilyen és esetleg tudja az okát?

2020. nov. 22. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
A pisi szagát csak megismered. Ha becsurrantasz, az nem szárad sárga folt nélkül se. Amúgy a kérdés maga felesleges, ha nem érzel semmi testi kellemetlenséget, pl bűz, halszag, viszketés, csípős érzés vagy ezek kombinációja. Addig ez normálisnak tűnik.
2020. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hipochonder vagy? Az ilyesmi bármikor normális.
2020. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális :D
2020. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!