Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomók vannak a kisajkamon,...

Csomók vannak a kisajkamon, mit tegyek??

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban jöttek ki, mint valami varázsütésre. Épp masztiztam, szóval az ujjam ott volt végig. A végére két borsószem nagyságú dudor lett, most a szívroham keringet mi lehet az. Nem a felületén hanem "benne" a kisajakban. Valami mirigyeltömődésről olvastam a neten, de nagyon félek, mi lehet ez? Mit csináljak? Mielőtt dokihoz jutok itt kérek segítséget!! Valaki tud mondani valamit? (Ha ez számít valamit 3 napja vettem be esemény utánit mert kiszakadt a gumi lehet attól van?? Bepanten kenőccsel kenegettem meg ma Canestennel mert viszketett... Félek )

2020. nov. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ez szőrtüsző gyulladás lehet. Vagy valami gyulladt pattanás. Ne nyomkodd, mosd le intim lemosóval vagy kamillával, ki fog ürülni. "Kifakad" vagy ha idegesít menj nőgyógyászhoz. Írod, hogy viszket,lehet valami fertőzés is.
2020. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Hát a kisajkakon nincs szőr, így szortuszo gyulladás biztos hogy nem lehet. Ellenben pattanás simán, nekem is szokott lenni ritkán, de előbb utóbb kifakad vagy elmulik, ijedelemre semmi ok.
2020. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, voltam nőgyógyásznál. Azt mondta hüvely gyulladás miatt jöttek ki a csomók és el is fognak tűnni. Egyik el is tűnt.


#1 A szőr ott nem nől, így az ki volt zárva. Pattanás se szokott lenni kisajkakon.

2020. nov. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!