Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ilyen mértékű hajhullás...

Az ilyen mértékű hajhullás durva, vagy normális még?

Figyelt kérdés

Hali!


A minap elgondonlkoztam rajta, mert a családtagjaim néha kikergetem a világból azzal, hogy "mindenhol az én hajam van". Főleg a fürdő a veszélyes körzet :D

Derék fölé érő hajam van, ami mindig is dús volt azért. Ha fésülködöm reggel a fésűben kb 10 szál hajat látok. Egyedül akkor látom durvábbnak, mikor mosom/bebalzsamozom a hajam. Mikor kimosom a hajamból a balzsamot, több 10 szál haj van a szűrőben, ha meg kellene tippelnem olyan 50-60 szál (heti 1x mosok hajat). Lehet csak azért tűnik soknak kinézetre, mert hosszú is a hajam nem tudom, de ez még normális? :D

Nektek mennyire hullik?



2020. nov. 24. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél jobban és nincs semmi bajom. Hajam meg annyi van hogy csak na.
2020. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanez van nálam is, de nekem is olyan dús a hajam, hogy azt mondta a fodrász, ennyi hajból akkor kellene aggódnom, ha nem hullana :)

egyszer vettem észre, hogy nem hullik (3 hónapig szedtem vasat)

2020. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet a dús hajúaknál ennyi bőven belefér. :D

Mert olyan rossz mikor az embert emiatt cseszegetik, hogy mindenhol azt hagyja maga után én meg már megijedtem hogy lehet ez kórosan sok.

2020. nov. 24. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig mindenhol elhagyom a hajszálaimat ezért állandóan megy a porszívó is :D
2020. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!