Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a vérzészavart...

Mi okozhatja a vérzészavart és az enyhe alhasi fájdalmat?

Figyelt kérdés

Kb. 20 napja késik a mensim, már kétszer teszteltem egy hét különbséggel, mindkettő negatív (de amúgy is védekeztünk párommal, szóval a terhességet kizártam). Mindig nagyon rendszertelen volt a mensim, ez valamilyen örökletes dolog lehet, mert édesanyámnak is össze vissza volt. Elvileg be lehetne szabályozni hormonokkal, de nem szeretnék hormont szedni. Szóval igazából csak paranoiás vagyok, rég nem késett ilyen sokat (általában 35-40 nap a ciklusom, most közelít a 60-hoz). Egy-két napja fáj a bal oldali petefészek környéke, tudja valaki mi okozhatja ezt? Nőgyógyászatra később kaptam időpontot a covid helyzet miatt.

Előre is köszi a válaszokat.

25/L



2020. nov. 28. 01:51
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
91%
Szia! Azért fáj, mert meg akar jônni a menstruációd! Remèlhetôleg nincs gyulladásod a petefeszekben. Mèrd meg a lázadat is, nehogy problèma legyen. Tôbb minden okozhat vèrzèszavart. Ha valaki diètázik, vagy változás kôvetkezik be a testsullyodban. Ha sokat edzel, megerôlteted a szervezetedet. Ha kiesel a napi rutinodból, pl. Új munkahely, stressz, betegség esetèn. Ha valami gyógyszert szedsz az is bekavarhat. Minden jót!
2020. nov. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 1200 kalóriás diétát csinálok már több mint egy hónapja, ezek szerint az is okozhat ilyesmit? Furcsa mert a fájdalom csak vízszintes helyzetben érződik, enyhén szúr.
2020. nov. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!