Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalommentes emlő szűrővizsg...

Fájdalommentes emlő szűrővizsgálati lehetőséget keresek Székesfehérvár, Budapest környékén. Valakinek, valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Fehérvári vagyok. Először felhívtam egy helyi CT szűrőhelyet, ott azt mondták ez mellett nem úszom meg a mammográfiát ha biztosra akarok menni. Aztán találtam egy budapestit ahol megint más módszerrel dolgoznak,(CTLM) de meghatározatlan ideig nem tudnak ez ügyben fogadni. Hallottam még a mammoszkópról, de erről nem találtam közelebbi helyet Miskolcnál. Viszonylag sürgős lenne, mert fáj egy ideje az egyik mellem és nagyobb is lett az eddiginél, de minden idegszálam tiltakozik a hagyományos mammográfia ellen. Legutóbb majd elájultam és sírtam. Most így hogy még fáj is, nem bírnám ki, bármit kifizetnék egy más módszerért. Köszönöm a tanácsokat és a tapasztalatokat előre is.

#emlővizsgálat #mammoszkóp
2020. dec. 1. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nincs olyan szűrővizsgálatot ami kizárólagos eredményt ad, és probléma esetén nem szorul ellenőrző, megerősítő vizsgálatokra.

A fővárosban is elérhető a mammoszkópia (BeautyAid Szépség, Egészség és Betegségmegelőző Központ), vagy keresd Dabason (Humán Labor Selfness Központot).

2020. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első. Köszönöm szépen, felhívom őket. Úgy értsem, akkor van szükség kiegészítő vizsgálatra, ha találnak valamit?
2020. dec. 1. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értettem.
2020. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Felhívtam a BeautyAid klinikát, elég meggyőzőnek tűnik. Alszok rá, de szerintem ő lesz az. :-)
2020. dec. 1. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam mammográfián, egyáltalán nem fájt, UH-t is csináltak. Bp, Szent János Kórház. A gépektől is függ, egyre több helyen cserélik.
2020. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!