Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves kor alatt csonkítható/...

18 éves kor alatt csonkítható/plasztikázható a női nemiszerv, ha az eredeti formája megnehezíti a amindennapokat és fájdalmat, kellemetlenséget okoz?

Figyelt kérdés
Ha a kisajkak olyan nagyok, hogy NAGYON "kilógnak" a nagyajkak alól. Eü. betét nélkül folyamatosan súrolja őket a fehérnemű, séta közben is.(nem, ném az anyag minőségével van a baj) Emiatt állandóan szárazak, gyakran szinte kirepedezik rajtuk a bőr, viszketnek. A farmer varrása még rátesz pár lapáttal. Mozogni képtelenség miattuk, becsípődnek, fájdalmat okoznak.

2020. dec. 1. 14:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan megoldható. Csecsemők nemi szervét is szokták csonkítani.
2020. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem csonkításnak hívják, mivel szakszerűen és biztonságos körülmények között történik...
2020. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Most hány éves vagy? Nem lehet, hogy idővel magától javulni fog?
2020. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben szerintem lehetseges, hiszen nem arrol van szo, hogy neked nem tetszik igy, hanem akadalyoz a mindennapi eletben. Pl. aki nyulszajjal szuletik, azt is rendbe hozzak, nem varnak a plasztikai reszevel 18 eves korig.
2020. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem esztétikai problémád van vele,hanem egészségügyi, így könnyen elképzelhető.
2020. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


#2 bocsánat a rossz megfogalmazásért.


#3 pont félúton 10-20 között.(konkrétan nem akarom leírni, mert eddig 2x írtam le a koronát, mind a 2x jelentett valami jótét lélek és bannoltak) Nem hiszem, hogy változni fog, korán érő vagyok, kb 3 éve ilyen.

2020. dec. 1. 17:05
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Nőgyógyásszal beszéld meg a lehetőségeket. Az nem normális, ha sérülések vannak rajta folyamatosan.
2020. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

*2x írtam le konkrétan. Annyira szeretem, amikor a telefonom jobban tudja, mit akarok írni, mint én.


#7 azért nem kell komoly horzsolásokra gondolni, "csak" irritált, száraz a bőr. Akkor repedezik be, ha mondjuk valamiért nem rakok be betétet reggel. Ott sem kell olyan repedéseket gondolni, mint amikor pl az ujjperceiden megreped a ből a dehidratáltságtól. Hanem ilyen kis hajszálrepedé

2020. dec. 1. 17:17
 9/25 A kérdező kommentje:
-sek vannak rajta.
2020. dec. 1. 17:18
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
inkább keressnék a helyedben alternatív megoldást,behajtogatni vagy ilyesmikre gondolj pl.,a műtét és a gyógyulás sem leányálom...
2020. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!