Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS lenne, vagy a méhpempő...

PMS lenne, vagy a méhpempő lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nappal vagyok az ovu után (legalábbis a tesztek, a nyák és a hőmérőzés alapján) Ovu óta még most is érzem a fájdalmat a petefészeknél, valamint hányingerem van, kicsit kóválygós vagyok, de ráadásul folyamatosan úgy fáj a hasam, mintha megakarna jönni...Ezt mi okozhatja? 1 hete voltam hüvelyi ultrahangon, ott csak annyit mondtak, hogy olyan vastag a hártya, mint ami a menstruáció előtt szokott lenni.

2020. dec. 4. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolnál hogy esetleg terhes vagy, annak még korai lenne a tünet szerintem. De ez egyénenként változó. Van ismerősöm aki megtudja mondani percre pontosan mikor ágyazódott be a baba. Igazából lehet PMS is, hisz vannak hasonlóságok. De még kb 10 nap és csinálhatsz egy tesztet. Remélem azt az eredményt kapod, amire számítottasz :)
2020. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy méhpempőt én is használtam de nálam semmi tünet. De ez egyénenként szintén változó. (1es voltam)
2020. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ :) Nem, nem gondoltam terhességre, hisz lehetetlen lenne tünet, még be sem ágyazódhat ilyenkor. Tényleg csak olyan rossz ez az érzés és nem tudom mi okozhatja.
2020. dec. 4. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A méhpempőt mikor kezdted el használni?
2020. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, kb. másfél hónapja, a menstruáció alatt kihagytam.
2020. dec. 4. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az is okozhat furcsaságokat. Olvass utána
2020. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!