Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa fehér kis darabok...

Furcsa fehér kis darabok jönnek a hüvelyemből kb egy hónapja. Talán valami fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés
Amióta a barátommal ritkább a szexuális együttlétünk, azóta jelentkezett ez a "tünetem". A fehérfolyásom mindig normális volt. Yasmin fogamzásgátlót használok majdnem 2éve. 20 éves vagyok...
2010. aug. 11. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász de komolyan!
2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig...de nekem már régóta :-O 16L
2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányok (Kedves Kérdező és a 16 éves válaszoló)! Ne legyetek már ilyen butuskák! Azonnal menjetek nőgyógyászhoz, ezt a tünetet nyilvánvalóan fertőzés okozza, kezelni kell.
2010. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második válaszoló! Ez e fertőzés összefüggésben állhat azzal, hogy nekem az utóbbi pár hónapban 3 heteket késik, illetve kimaradozik a menstruációm, pedig már 1 évre beállt rendszeresre a ciklusom? Én azt hittem ezekre a "darabkákra", hogy vmit rosszul csinálok fürdés szempontjából. Pedig naponta kétszer fürdök, alaposan, reggel is és este is. Már kipróbáltam mindent, intim lemosót, hüvelyöblítést, naponta ötször megmostam magam ott lent, intim törlőkendő minden. Most bedugtam az ujjam és amikor kivettem csupa fehér darabkás volt:S Akkor tényleg el kéne mennem:(
2010. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ne haragudjatok ( főleg te Kérdező) , hogy kérdésre kérdéssel "válaszoltam", de ez most fontos:S
2010. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fehér darabkák valójában gyulladásos fehérjecsomók és azonnal irány a nőgyógyász.
2010. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 07:28-as 16 éves Lány! Én vagyok a "butuskás" válaszoló :) Valószínűleg éppen a túlzott tisztálkodással okoztad saját magadnak a fertőzést úgy, hogy a sok mosdással, öblítéssel, törölgetéssel kiírtottad a hasznos hüvelyflórádat. Mindenképpen menj orvoshoz, mert csak egyre rosszabb lesz! Ha van még kérdésed, írd ki új kérdésként (csak linkeld be ezt a kérdést, hogy tudjuk, ez vagy Te), mert innen kimoderálnak minket!
2010. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12:46-os! Én vagyok a 16 éves lány. Lenne egy kérdésem igen. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__10860.. Ezt a kérdést tettem fel! Kérlek olvasd el! Köszönöm!
2010. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!