Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne viszkes...

Mit csináljak, hogy ne viszkessen?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta viszket ott lent. Mára már mintha kicsit enyhült volna, de még mindig viszket. Semmi más tünetet nem tapasztalok, folyás normális, pár nap múlva kell majd megjönnie.
2020. dec. 6. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Hol lent?
2020. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet azért viszket. Nem váltottál mosószert, öblítőt?


Van mikor nekem is viszket de csak kívülről. Kívül v bent viszket?

2020. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kívül viszket. Nem valtottam öblítőt meg semmi...
2020. dec. 6. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez gomba is lehet. Canesten jo ra.
2020. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Mosd meg.
2020. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen viszket 2-3 napig, mielőtt megjönne. Persze nem egész nap, de naponta többször észreveszem, nem kibírhatatlan és pár másodperc alatt el is múlik. Valószínűleg candida, de kisebb mennyiségben csak ritkán érezhető a jelenléte. Nekem a Gynophilus hüvelykapszula vált be erre, pár napig használom és teljesen elmulasztja a viszketést. Ha viszont gyakran érzed és a viszketés zavar a mindennapi tevékenységek elvégzésében, akkor mindenképp fordulj vele nőgyógyászhoz.
2020. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még sosem volt ilyen, viszont folyamatosan érzem. Szerencsére nem elviselhetetlen, csak kicsit zavaró.
2020. dec. 6. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!