Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az a megvonásos vérzés?...

Milyen az a megvonásos vérzés? És meddig tart? Most vagyok a 7 napos szünetben, ugyanis fogamzásgátlót szedek. Előtte sosem szedtem. Amikor törlöm magam, olyan mintha megjönni akarna, halvány pirosas a papír.

Figyelt kérdés
Ez így megy már lassan 2 napja. Tudom, hogy ilyenkor nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés, de azt hogy képzeljem el így az első hónap után? Segítsetek kérlek.!

2020. dec. 7. 05:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb és rövidebb ideig tart én pl nagyon meglepődtem először. (nekem a görcsök is sokkal enyhébbek)
2020. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyiségében és minőségében is megváltozik a vérzés. Nálam is így van, évek óta szedem az antibébit. A görcsök pedig szinte a nullára csökkentek, és ezzel nem túloztam.
2020. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!