Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek,hogy megjöjjön?

Mit tegyek,hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki huzattam az also ketto bolcsesseg fogam multhet szerdan. Elotte 3 nappal orvos javaslatara el kellett kezdenem szedni 3x1 szer az Amoxicilin Antibiotikumot ( paracetamol szarmazek) es foghuzas utan is tovabb szedtem. A foghuzas napjan kaptam 2db Kortizont, meg is lüktette a szivem..(szteroid szarmazek) tudtommal nem vagyok allergias egyikre sem. Megvolt a foghuzas, ossze varttak a fogam, masnap vissza kellett mennem, kaptam megint 2db kortizont, de azt csak itthon vettem be. Az egyiket aznap, a masikat a kovetkezo nap. Nem akartam egyszerre. Kozbe szedtem fajdalomcsillapitot is orvos javaslatára 4x1-et. 12.07.-tol azaz hetfotol mar meg kellene,hogy jojjon, de nem jott. Szerintetek mi okozhatja ezt?
2020. dec. 10. 13:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mit tegyek,hogy meg jojjon? Ismertek valami hazi praktikakat?
2020. dec. 10. 13:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan a sok gyogyszer is betett neki, meg a mutet miatti stressz, fajdalom. Semmit nem tudsz tenni, max a sport hasznalhatna valamit, de ez a jelenlegi szituban kilove, szoval turelem. Lehet, hogy most sokat fog kesni, de ez most nem gond.
2020. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, a sok gyógyszer megzavarta. Nekem is volt már ilyen, hamarosan megjön. Addig is légy türelmes, próbálj ne stresszelni, attól csak még rosszabb lesz. Kitartás!
2020. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót? Az antibiotikum gyengíti a hatását.

A stressz és bármilyen gyógyszer elég, hogy egy-két hetet késsen. Ha terhességre nincs esély, és nem mondjuk egy verseny miatt gáz, ha pont akkor jön meg, akkor bízd ezt a természetre, ne zavard be jobban a tested semmivel.

2020. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!