Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak szerintem nagyon ciki?

Csak szerintem nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Nem merek lemenni a gyógyszertárba. Elkaptam valami fertőzést, voltam orvosnál, nem múlt el. Most szeretnék venni betadine hüvelykúpot, meg helyreállítót, de nem merek lemenni, mert olyan gáz. Ki se merem mondani. Arra gondoltam, hogy felírom egy papírra, de az is kínos.

Mit csináljak? Meg szeretnék szabadulni ettől a szartól, de nem merek lemenni :(

Valaki nyugtasson meg kéreem!



2020. dec. 11. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Akkor szenvedj, megértél a kipusztulásra.
2020. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan, egy gyógyszertárban nyilván nem te vagy az egyetlen, aki ilyet kér. Meg ott úgysem érdekel senkit, odaadják, és kész. Bárkivel előfordulhat, nincs mit szégyellni ezen.
2020. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyel kepet telefonon a termekekrol, allj a szelso ablakhoz es mutasd meg a patikusnak, h ezeket kered.
2020. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor tampont sem veszel, mert az is ciki?
2020. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted. Ez egy olyan probléma, mint egy fogfájás vagy egy gyulladás. Semmi ciki nincs benne.
2020. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az orvoshoz menj vissza. Fogalmas sincs, pontosan mit kaptál el, ezek a helyi szarok nem jók semmire. Receptes szer kell, amit tenyésztés után kapsz.
2020. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, receptre ha ír valamit szerintem azzal jársz jol! És amúgy is

Ne félj

Ez nem játék! Komolyabb bajod is lehet belőle

Menj el a gyógyszertarba vagy az orvoshoz es ne szégyelld.

2020. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Orvos ajánlotta, miután többszöri próbálkozások után sem múlt el. A bunkók pedig nézzenek magukba, hogy egy 16 éves kislányt kiosztanak, aki először vett magának ilyesmit. (Igen, eddig anya váltotta ki, kössetek bele ebbe is)

A tampon teljesen más, hiszen a vérzés az természetes folyamat, a betegség meg nem az.

Egyébként nem értem miért szavaztátok le azt, aki ajánlotta, hogy menjek orvoshoz, teljesen igaza van, és nem tudhatta, hogy a dokitól jöttem.

2020. dec. 11. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

"eddig anya váltotta ki"


Folyamatosan ilyen gyógyszerekre van szükséged?? Ez nem normális.

Menj el egy jó dokihoz, és kérj tenyésztést.

2020. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt tenyésztés, nem is egyszer. A gyökere is megvan, amin változtatni is fogok, de most még remélhetőleg utoljára ki kell kezelnem.
2020. dec. 11. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!