Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami bakteriális egészség...

Ez valami bakteriális egészségügyi probléma lehet?

Figyelt kérdés

Viszket égetően a hüvelyemnél tegnap óta és egyszerűen nem tudok rájönni mitől lehet ez. Egy olyan jutott eszembe hogy nagyjából két hete történt egy olyan hogy nyilvános wc-ben kakiltam egy bútorüzletben, és csak közben vettem észre hogy minimális mennyiségű wc papír van, nálam pedig nem volt semmi zsepi vagy papír, így teljesen nem tudtam tisztára törölni a fenekemet. Otthon egyből letusoltam mikor hazaértem de mikor toltam le a bugyim (tanga) az elég barna volt hátul a pántja. Pedig alig sétáltam valamennyit, a buszon is végig ültem hazafele.


Erre gondoltam viszont ennek már ugye két hete, nem telt el túl sok idő hogy ez ne lehessen? 23l



2020. dec. 11. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
E-coli fertőzés simán lehet ...
2020. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Menj el nőgyógyászhoz hogy irhasson megfelelő készítményt a fertőzésre.


Ha pedig a tegnapi "barna lett a tanga pántja" eszetlen vagy, állj le!

2020. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!