Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy a menzesz...

Miért van az, hogy a menzesz alatt elviselhetetlen, édeskés, émelyítő szag árad belőlem és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem a higiéniával van a gond. Már akkor ilyen szagom van, amikor még meg se jött, kb. 1-2 nappal előtte elkezdem érezni. Tehát nem a betétem illatozik. Tampont és betétet is használok, rendszeresen cserélem őket, a szag akkor is van, ha egy csepp vér se jön ki belőlem. Az első 2-3 napban van ez a durva szag, utána már nem jellemző. Nem emlékszem, hogy fiatalabb koromban ennyire büdös lettem volna menzesz alatt. Nem is tudom, mióta van. Ez a korral jár? Már 42 éves vagyok. Vagy utalhat valami betegségre? Hogyan tudnám megszüntetni, ha egyszer az egész testem árasztja olyankor? Ezen semmilyen fürdés nem segít, a kádban is érzem közvetlen zuhanyzás alatt és után is.

2020. dec. 12. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormonváltozás is lehet az oka, a biztonság kedvéért említsd meg a dokidnak, ha legközelebb mész szűrésre vagy akármiért
2020. dec. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Nekem finom az orrom, es a bomlo ver szagat mindig undorito edeskes buznek ereztem. Hiszen nem friss ver jon, az nem is jo, ha az jon. Masok utan vecen leszek rosszul, mikor megerzem ezt a szagot.

Persze azt irod, eddig nem tapasztaltad. Nekem azt tunt fel, ha eros a verzes, folyamatosan csak jon, nincs ideje budosodni belul. Szerintem mikor kisebb a mennyisege, es belul idozik meg, attol lesz szaga jobban.

2020. dec. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!