Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 hete és 5 napja meg van...

Már 2 hete és 5 napja meg van a menzeszem! Ideje lenne már elmennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Mult hónap 24.-én megjött a menzeszem. Alig - alig volt csak. Nem is volt erős. Aztán kb 4 napra rá lefeküdtem a barátommal és azóta nagyon erősen van meg. Volt egy nap amikor estére elment. Nem is véreztem, másnap reggel pedig megint erősen megjött. Fájdalmaim nincsenek. Azt tudni kell hogy nem állt be még a menzeszem . Ebben az évben volt hogy 6-7 hónapig meg sem volt. Ideje lenne szerintetek már ezzel a problémával elmennem orvoshoz?



2020. dec. 13. 01:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj azt kihagytam hogy 21/L
2020. dec. 13. 01:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az sem normális hogy 21 évesen még mindig nem állt be, de ez a hosszú vérzés elképesztően durva jelzés hogy valami baj van! Ezt még olvasni is ijesztő, azonnal vizsgáltasd ki magad!
2020. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tobb not ismertem, akinek ez volt, amugy artalmatlanabb hormonalis problematol, es mar elobb szaladt orvoshoz. Persze covid idejen megertem, ha nem kapkodod el. Azelott rutinmutettel, egeszsegugyi kaparassal oldottak meg. Szerintem most is. Muszaj elmenni, marcsak a verveszteseg miatt is.
2020. dec. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Hogy nem jut eszedbe elmenni orvoshoz?

Eleve az sem normális 21 évesen, hogy fél évig kimarad, az meg már csak hab a tortán, hogy majd 3 hétig vérzel. Csoda, hogy nem vesztetted el az eszméleted ennyi vérveszteségtől, azonnal menj orvoshoz jesszus...🤦🏼‍♀️

2020. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!