Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik huvelygomba gyógyszer...

Melyik huvelygomba gyógyszer valt be nektek ami akár vény nélkül is kapható visszatero huvelygombara?

Figyelt kérdés
Nekem semmi sem használ. Amit nőgyógyász írt fel az se, kenetét se vett. Kliont, omicral, gynoxin, pimafucort krém, betadine huvelykup, Canesten krém és huvelykup... És most vissza tért úgy hogy nagyon durva a fertozesem, nagyon sok a folyasom stb és a párom is kezelve volt. Szerintem most a covid miatt el sem látnának mert a háziorvostol kértem beutalót belgyogyaszatra, minden kifogással jött H nem ad, aztán H nem látnának el. És annyit mondott H lássam el magam otthon homeopátiás szerekkel meg vény nelkul kaphato gyógyszerekkel...xd( Évek óta fáj a gyomrom, vagyis inkább a beleimnel, és lefogytam 10kgot) na de mindegy. Szóval kíváncsi vagyok valakinek bevált e valami venynelkul kapható gyógyszer huvelygombara? Mert jártam én nőgyógyászhoz , nem azért mert nem akarok elmenni de igazából nem segített semmi amit felírt.

2020. dec. 13. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy másik nőgyógyászt!

Nekem a Canesten Kombi segíteni szokott.

2020. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!