Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el a tesitanárnak...

Hogy mondjam el a tesitanárnak,hogy megjött és nem szeretnék tesizni?

Figyelt kérdés
Férfi, de amúgy nagyon kedves,volt már olyan lány aki mondta neki és leülhetett egész órán,de nem vagyok valami hűdejóba vele meg csak a bff -emnek mondtam el azt hogy megjött,úgyhogy nem szeretném megkérdezni őt .

2020. dec. 14. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mondd azt hogy női problémáid vannak, és nagyon görcsöl a hasad
2020. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mond meg. Tán megérti.
2020. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Egészségügyi okból nem akarsz résztvenni az órán - ez a megszokott megnevezés, a tanár egyböl tudni fogja, mi a problémád.
2020. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Mondd ezt: Tanár úr, női problémákkal küszködök, nagyon fáj a hasam. Megoldoható lenne, hogy leüljek ezen a tesiórán?

Egyébként a mi tesitanárunk nem engedte, de ha a tied vevő rá, akkor hajrá! Nem kell félni, természetes dolog.

2020. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

'Tanar ur, megjott es gorcsol a hasam, nem szeretnek tornazni'.


Ha olyan nagylany vagy hogy a baratnodet is bff-nek hivod, akkor legyel eleg nagylany ehhez is. A tanar ferfi letere hidd el, igy is tudni fogja hogy mirol van szo es nem fog kicikizni erte, nem feltetlenul szukseges ehhez uuudenagyon joban lenni vele.

2020. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Elmész a háziorvosodhoz, és ír felmentést.
2020. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Szülői felmentés is esetleg jó lehet,ha elfogadják.Vagy "felejts"otthon vmit a tesi cuccból és kész
2020. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Vagy mondd neki meg szépen becsomagolva,hogy megjött és görcsölsz.Nem hiszem,hogy az olyan gáz lenne,bár tudom,hogy ez olyan ciki főleg,hogy férfi
2020. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Emlékszem, általános iskolában, ha helyettesítés miatt férfi tesitanár volt, néhány lány mindig bejátszotta ezt, mert úgy gondolták, a férfi tanárnak tök ciki lesz majd, azt se tudja, hova legyen zavarában és tuti nem fog ellenkezni. Azóta eltelt 20+ év, hidd el, egy felnőtt férfit egyáltalán nem hoz zavarba a menstruáció, pláne tesitanárként még tanult is valami ilyesmit. Szóval emiatt a része miatt ne aggódj. Csak mondd, hogy egészségügyi okokból/női problémák miatt nem szeretnél tesizni.


(De egyébként miért nem?)

2020. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Szia.Bár most,hogy szakgimibe járok elhasználhatunk egy M betűs napot+van 3 tanári napunk, az általánosban a szülői napokat használták erre nálunk.Beírta a szülő, hogy:


"Tisztelt Tanárúr!


Kérem xy nevű gyermekemet egészségügyi okokból testnevelés órai tevékenység alól mentse fel"


Az "otthon hagytam a cuccom" témát én nem ajánlom mert nálunk közölte a tanár velünk,hogy abban tesizünk amit hozzunk.Elég sokszor tesiztünk zokniban.

2020. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!