Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek urológiára mire...

Ma megyek urológiára mire számítsak?

Figyelt kérdés

A házi orvosom küldött el sürgősségi papírral mert egy hete faj a derekam és már voltam vele sürgősségin de nem találtak semmit. A beutalóra az van írva hogy diagnózis:vesekő.

Tudom hogy pisilni előtte nem szabad majd ott kell de pontosan hogy fog zajlani az egész. Kicsit félek azért.



2020. dec. 16. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj! valószínűleg vérvétel lesz és vizeletet is le kell adni, illetve lehet hogy ultrahangoznak majd. nem fájdalmas ne félj :)
2020. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

én voltam, nálam egy gyors pisiteszt volt csak, a húgyhólyagtükrözés ritka.

nekem az a tapasztalatom hogy nem mindenkit vizsgálnak meg jól.

2020. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hólyagtükrözés valóban ritka, kedves utolsó, hiszen nem mindenkinél merül fel hólyagdaganat vagy egyéb komoly betegség gyanúja, egy fertőzés miatt pedig nem kell tükrözni! Miből gondolod, hogy nem vizsgáltak meg alaposan?

Kérdező, valóban arra számíthatsz, hogy le kell adni pisimintát, ultrahang is lesz és fizikális vizsgálat (ütögetésre érzékeny-e a derekad,veséid).

2020. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!