Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez ? Félek.Mi okoz ilyen...

Mi ez ? Félek.Mi okoz ilyen folyást?

Figyelt kérdés

Fura darabos halvány barnás rózsaszínes folyásom van pár napja . Mostmár szára és égető érzésű is a puncim. Egy hét múlva kellene csak megjönnie. Meg is lepődtem hogy talán korábban jött ami meg soha sőt inkább késik .

Ni bajom lehet? Soha nem volt meg ilyen felek ,hogy elkaptam valamit .



2020. dec. 18. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés elképzelhető, de ha elmondod a háziorvosodnak, ő biztosan fog tudni valamit javasolni rá, mondjuk canesten kenőcsöt. Mindenesetre ne nagyon nézz utána neten a problémának, ha félsz, mert nagyon sok hülyeséget tudnak összehordani hiteles oldalak is.
2020. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nogyogyaszhoz kell menni, majd o felir valamit ra, elkaptal valamit sajnos.
2020. dec. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi 1 évben mensi előtt egy héttel állandóan gombás fertőzésem lett.

Ez a hormonháztartás borulás miatt van ilyenkor, nyugi.

Alapos mosdás, canesten segít.

Egyél több élőflórásjoghurtot most.

(natúr joghurtba tampont szoktak felhelyezni, az is rendbe hozza oda benn)

2020. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tampont belemártva szoktak felhelyezni *
2020. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak hogy a tejtermèkek zsirtartalma miatt remek táptalajt szolgálnak a baktèriumoknak. Szoval azert ezzel nem èlnèk olyan gyakran
2020. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kene joghurtba vagy akarmibe martott tampont felrakni, ronthat is a helyzeten. Oke, hogy darabos a folyas, de barnas, rozsaszines, lehet, hogy valamilyen kevert fertozesed van, ezert kene orvos.
2020. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gomba. Dokihoz menj, nekem is volt már ilyen,az ilyen fokú fertőzésnél én már gyógyszert is szedtem. ( mycosyst).
2020. dec. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget !

Van itthon canesten kenőcs és joghurtot is enni fogok. Épp fogyókúrázom és rohamosan fogyok sajnos ez is baj lehet hogy nem eszem elég olyan ételt amit kellene . De már 18kg fogytam kb 2.3-3 hónap alatt .

Mégegyszer köszönöm !

2020. dec. 18. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ez mar nagyon durva fertozes, a canesten nem lesz eleg! Menj orvoshoz!
2020. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül kiderült a probléma oka.

Ez a nagyon durva fertőzés ami valójában nem is egy nagyon durva fertőzés.

Egy nagyon durva szexuális együttlét következménye . Pontosabban másfél óra szex után már nem voltam nedves. És nem éppen mondanám szeretkezésnek azt az együtlétet tehát belül nagyon felsértette..(vad orgia) majd begyulladt és az a réteg távozott, néhány nap után.

mivel a mestruációm is nagyon közel esett ehhez az eseményhez. Ezért is volt rózsaszínes ugyanis mostanra már teljesen megjött. Így mire vége a menstruációnak belül is teljesen megfogok gyógyulni. Tehát a nőgyógyász megnyugtatott.

Azért is közlöm ezt ilyen részletesen hogyha bárkinek ehhez hasonló tünetei vannak nem kell megijednie lehet ,hogy csak egy kicsit vadabb volt a szex ezért is jó ha van kéznél síkosító. Soha ne hagyjuk kiszáradni a virágunkat . :)

2020. dec. 20. 08:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!