Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető, piros hüvely bejárat...

Viszkető, piros hüvely bejárat, mitől?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász kezelt bakteriális-gombas huvelygyulladassal, de sajnos a viszkető, égő érzés nem múlt el. Visszamentem nemrég hozzá ezzel a panasszal, de szerinte már semmi bajom. Miert fáj és viszket még mindig? Folyasom nincs, picit a ph van felborulva. Kérlek segitsetek, mivel mulaszthatnam el?:(
2020. dec. 20. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Egész nap érzem, irritálja a bugyi, ahogy hozzáér, szinte csak feküdni tudok:(
2020. dec. 20. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg addig esetleg canestennel kezelni, de esetleg egy másik dokihoz nem tudnál elmenni?
2020. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az a baj, hogy a Canesten nekem soha nem használ:( Múltkor is azzal kenegettem és semmi. Azt mondta a doki, hogy nem lát gombát, megnézte ultrahanggal is. De akkor nem tudom, mitől viszket és fáj ennyire. Magánhoz járok, karácsonyig már szerintem nem jutok el másikhoz, ráadásul iszonyú drága, csak eddig vagy 50 ezer Ft-ot költöttem el erre a dologra. Grapefruit cseppet prólom most, talán mintha picit enyhülne, de ha valakinek van valami otthoni gyógymód, azt szívesen fogadom.
2020. dec. 20. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ég meg viszket, akkor van fertőzés. Vegyél a gyógyszertárban canesten kombit, abban van tabletta is. Ha a pH el van tolódva, azt is helyre kell állítani. A rossmannban lehet Gynophilust kapni, vagy Protexint, de ha már a gyógyszertárban vagy, ott van Vitagyn C, valamelyiket vedd meg ezek közül, és használd.


Amúgy elég felelőtlen az orvosod, attól hogy ő nem lát semmit, neked még kellemetlen panaszod van.

2020. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lactofeel-t vettem, azt fogom most használni, de köszönöm:)
2020. dec. 20. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, állítsam vissza a ph-mat és akkor jobb lesz..hát meglátjuk:(
2020. dec. 20. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a canestent miért erőltetitek? Az gombás fertőzésre van! Mivel fertőzéssel volt kezelve így felborult a flóra. Na avval csinálj valamit.
2021. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!