Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetek terhes,...

Szerintetek lehetek terhes, megéri vérvételből kiderítenem?

Figyelt kérdés

Holnap megyekcukor terhelesre es egyeb laborra es lehetoseg van ugye bar HCG-s vervetelre is. Szerintetek ezek alapjan menjek igy biztosra és kérjem azt is vagy felelseges? Nyilvan ez dragabb mint egy teszt.

Voltunk egyutt azon a heten amikor elvileg ovulaciom lesz a parommal ketszer is vedekezes nelkul ez volt 19 és 15 az ovulacio napja. 31-34 napos a ciklusom viszont most ez alapján 3. napja késik.

Terhességi tünetem nincs, 14.napon negativ volt a reggeli tesztem.

Egyetlen egy furcsasag hogy nekem mindig faj a cicim 1 vagy 2 hettel a mensi elott viszont most semmi meg sem duzzadt. A napokba fajdogal a fejem de ennyi. Nagyon örülnék a babának de félek tesztelni már.



2020. dec. 20. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha terhes vagy előbb utóbb tesztek nélkül is kiderül :) sokszor a tesztek miatti stressztől nem sikerül a baba. Sajnos a sok teszteléstől nem leszel terhes, inkább készülj fel rá lelkileg, engedd el a feszültséget, ahogyan a tested is biztosan igyekszel "előkészíteni" ( vitaminokkal akár) így a lelkedbe is szívj be minden jót, próbálj meg nagyon nagyon boldog lenni mert a hormonok által a baba is kap majd belőle. Tapasztalatból mondom, én is így csináltam és ahogy leálltam a tesztelgetéssel 2 hónap múlva sikerült is.
2020. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hu igen en ezzel tisztaban vagyok.

De nekem kesik es azert tesztelnek nem pedig azert mert minden honapban tesztelgetek a mensi napjan előre. :)

De ugy dontottem varok meg egy kicsit hatha megjon meg idokozbe, de semmikepp nem varnam meg hogy tuneteim legyenek ugyanis valakinek semmi tunete nincs, es felelotlensegnek tartanam ha sejtenem hogy terhes vagyok mert nem jon meg de a tunetekig varnek.

2020. dec. 21. 00:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy szedek vitaminokat mindig is szedtem oket. A stresszt is probalom elengedni teljes mertekben.☺️
2020. dec. 21. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szorítok! Remélem összejött a pici :) ha tudsz valamit írd meg! Egyébként valóban van hogy egyáltalán nincs tünet, legyél ez a szerencsésebb fajta;)
2020. dec. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon drukkolok neked! 😊
2020. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna biztos nem vagyok terhes mert az inzulin terhelesem nagyon magas lett. Valoszinuleg ezert nem is jon meg vagy nem tudom de igy nem johetett ossze a baba az biztos. Pedig szedek Merckformint.
2020. dec. 22. 15:02
 7/7 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok hogy drukkoltok! ;)
2020. dec. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!