Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális lehet a hirtelen, bő...

Normális lehet a hirtelen, bő vérzés?

Figyelt kérdés
Kezeletlen PCO, IR mellett évek óta mem volt normális vérzésem. 2-3 havonta 1-3 napos barnázások. Augusztus óta kb.30 napra "megjött", de azok is csak barnázások voltak. Most 28. napra hirtelen bő vérzésem lett, rendes piros, és elég sok. A derekam és a hasam picit görcsöl, nem vészes. Szerintetem lehet menszesz, vagy lehet valami más baj? Nagyon megijedtem, mert évek óta nem volt normális menszeszem. Félek, nehogy valami belső vérzés, vagy valami más baj legyen.

2020. dec. 20. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A menzesz időről időre változik. A betegségedet mélyebben nem ismerem, de én valahogy mindig örülök, ha pirosan indul (szülés után 2 évig barna volt, aztán hirtelen bő piros vérzés, azóta is ilyen).


Szerintem figyeld, ha nem abnormális a mennyisége, nincsenek oda nem illő fájdalmaid, nem húzódik el akkor ne aggódj.


Mindenesetre ha elmúlt, elmehetsz nőgyógyászhoz, hogy biztosra menj.

2020. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!