Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ultra ciki úgy...

Szerintetek ultra ciki úgy menni a nőgyógyászhoz, hogy nincs szőrtelenítve a "cicus"?

Figyelt kérdés
Azért nincs, mert h....g...bával megyek és kívül is viszket, nem akarom, hogy a szőrtelenítéstől még jobban elterjedjen. Nagyon ciki ez, mit fog rólam gondolni?
2020. dec. 21. 01:06
A kérdező szavazást indított:
Ásd el magad
Felháborító
Nagyon ciki
Elég ciki
Kicsit ciki
Nem olyan ciki
Nem gáz
Nincs benne semmi ciki, ez normális
Így kellene ezt
Tökéletes!
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog gondolni semmit, mert a szor termeszetes es latott mar eleget, elhiheted.
2020. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a legkevésbé sem fogja érdekelni. A legtöbb nőgyógyász sokkal inkább támogatja az intim szőrzetet, egészségügyi okok miatt. Plusz látott már épp eleget, és mivel ez a hivatása, nem olyan szemmel nézi, mint egy átlag ember.
2020. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény macskát ne borotváld le azért, mert te nőgyógyászhoz mész! 😂
2020. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hahaha
2020. dec. 21. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem lehet leírni azt, hogy hüvelygomba? És miért cicus? Ez a ciki, nem az, hogy szőrös vagy-e. Sosem szőrtelenítettem csak azért, mert nőgyógyászhoz mentem. Ha amúgy is esedékes volt, akkor persze igyekeztem úgy intézni, de legutóbb például pont nem tudott már fogadni a kozmetikus. Nem érdekli ez az orvost.
2020. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ciki te vagy, utolsó. Kozmetikus...nincs két kis kezecskéd és egy borotvád? Szerencsétlen.
2020. dec. 21. 22:35
 7/9 Dávid86 ***** válasza:

Ne bántsd az 5-öst kedves kérdező!

Egyébként a punci és a hüvelygomba kiírható szavak, nem obszcén jellegűek.

A gyantázás és a borotválás között ég és föld a különbség, ezért nem borotválja, hanem megcsinálja a kozmetikusa az 5.-ösnek.

Túl hamar ítélkeztél, kedves kérdező!

2020. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ge***ci lennék nőgyógyász lennék. Megbabusgatnám. Megkérdezném hogy befonjam e? Az erdőtől nem látja a fát😂😂😂
2020. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
hagyd a pulikutyát bozontosan, majd széthajtja a bozótot és úgy kukucskál.
2021. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!