Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a gyakori gyomor...

Mi lehet ez a gyakori gyomor alatti fàjdalom ami óràkig is eltart?

Figyelt kérdés

Sokszor jelentkezik,eszem pl.délben,és este vagy akàr egész éjjel érzem,hogy középen gyomortájékától picit lejjebb éget,fàj.Nem hinném,hogy reflux,mert gyomorsav nem jön vissza,de akkor mi lehet?

Ételekre lennék allergiás,vagy mi okozhatja?


2020. dec. 22. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem refluxom van és ugyanezt érzem. A nyelőcső aljáig jön csak vissza a sav nekem is, a torkomban nem érzem.
2020. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod,azt gondoltam nem lehet reflux,de akkor mégis?
2020. dec. 22. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, persze lehet más is, pl Helicobacter pylori-fertőzés, ez egy baktérium, elvileg sok embernél előfordul, de nem mindenkinek okoz tüneteket. Nekem a reflux leginkább este-éjjel okoz problémát és ha ülök vagy fekszem, de mindenkinél változó. Ha allergia lenne szerintem a bélrendszerre is hatással lenne, pl hasmenés, bélgyulladás.
2020. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,akkor most tudatosabban odafigyelek az étkezésekre,lehet felírom amiket eszem.

Te voltál tükrőzésen?

2020. dec. 22. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!