Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Többi lent.

Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Minden havinál egyre jobban görcsöl a hasam. Utobbi 2 alkalommal nem tudtam kikelni az ágyból a fájdalomtól és az ájulás szélén voltam...(nagyon nagy a fájdalom tűresem, sokak szerint elmehetek mazoistának)semmilyen fájdalom csillapitó vagy görcsoldó nem hatott...a meleg zuhany vagy a melegvizes borogatás sem...kb 3-4 napokat mindig késik, de azokban a napokban is úgy görcsölt mintha meglenne... utolsónal is 3 napos késés volt ez alatt ugyan úgy görcsölt, majd megjött es a 2. napon már el is ment...majd rá 4 napra megint görcsök törtek rám...emellett fájdalmasak az együttlétek barátommal...lassan 3 hónapja semmi szexuális életet nem élek emiatt, de nem is vágyok rá :/ Normális, hogy ilyen görcseim vannak? Vagy, hogy ilyen össze vissza van meg? 4 éve menstruálok, és eddig nagyon jól be volt állva, hogy mettől meddig lesz meg, most meg össze vissza van...Valakinek valami ötlet, higy ez mi és mitől van? 16L

2020. dec. 23. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepek utàn iràny a nőgyógyàsz.
2020. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennék, de szüleim nem akarnak vinni...szerintük ez természetes és ezzel együtt kell élnem..
2020. dec. 23. 02:44
 3/9 anonim válasza:
32%
Szia, szerintem várd meg a következő mensidet is de szerezz be előtte levendulás fürdősót, és ha görcsölsz feküdj bele 30 percre, annak segítenie kell. Ha ez sem jó akkor menj dokihoz, lehet fogamzásgátlót fog ajánlani, egyeseknek az szokott segíteni ilyen esetben!🙂
2020. dec. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez endometriózis lesz.

Én mindenképp elmennék a helyedbe nőgyógyászhoz. Elvileg 18 alatt szülői kíséret kell, de a helyedbe megkockáztatnám egyedül.

2020. dec. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

"Mennék, de szüleim nem akarnak vinni...szerintük ez természetes és ezzel együtt kell élnem.."


Hát, akkor marad a további kínlódás minden hónapban. 😊

2020. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 igen ezt mondták párán, hogy lehet, hogy emiatt van, de remélem, hogy nem😅
2020. dec. 23. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nem 3 èves vagy. Ergo fogod magad ès mèsz. Ne legyèl èletkèptelen
2020. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
7-es: ez nem életképtelenség. 16 évesen a háziorvos énem elzavart, hogy szülő nélkül nem vesz tőlem labor vért. 17.5 évesen pedig gyermek és rendes nőgyógyász zavart el, hogy jöjjön már anyám velem.
2020. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez hülyesèg...
2020. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!