Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactinelle huvelykapszulat...

Lactinelle huvelykapszulat lehet hasznalni bio sikositoval?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
a felhelyezés miatt kellene a síkosító?
2020. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, eleg kellemetlen a felhelyezes igy a semmibol 😅
2020. dec. 23. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a markat pont nem ismerem, de hasznaltam mar mas huvelykupot, es azt irtak a tajekoztatoban, hogy viz ala kell tartani egy picit, mielott felhelyezed, es tenyleg konnyebb ugy.
2020. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen akkor megprobalom ugy a kovetkezot ☺️ kicsot felek hogy a sikosito elveszi a hatasat
2020. dec. 23. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok, masfajta kapszulakat mar probaltam es nekem siman felment pedig nagyon szuk vagyok :D szerintem menni fog sikosito nelkul is nyugi! nem olyan vészes:)
2020. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi, mar 2* hasznaltam belul nincs gond csak kivul a bejaratnal szaraz es igy nagyon dorzsoli az ujjam azert gondoltam a sikositot :D
2020. dec. 23. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem tehetsz a bejarathoz egy kicsit ha gondolod :D de be is vizezheted a kapszulat hatha attol jobb lesz 😁
2020. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vízezés katasztrófa

A kapszula egyből olvadni kezd és az ujjadhoz hamarabb odaragad

De anélkül is egyből a bejárathoz ragad és nem tudod fentebb nyomni mert faj ahogy nem csúszik hanem tépődik

Én azt nem értem hogy volt az aki kitalálta ezt és miért nem dugta meg fel magának.

2022. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!