Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vagyok túl a második...

Most vagyok túl a második abortuszomon. Vizsgálat során találtak egy tojás nagyságú cisztát is, és kiderült méhgyulladásom is van. Ezek után lehet majd egyszer gyerekem?

Figyelt kérdés
félek, hogy nem fog összejönni, mikor majd szeretnék! volt valaki hasonló cipőben, mint én?
2010. aug. 13. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvostól nem kérdezted meg, aki a műtétet és a vizsgálatokat végezte? szerintem ő tudna erre pontos választ adni a leleteid ismeretében.
2010. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem meg. annyira örültem, hogy végre szabadultam a kórházból és inkább nem is gondolok ilyesmire, hogy nem lehet. csak hát...mégis bennem van a para..
2010. aug. 13. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg felhívni nem tudod? Vagy a leleteid birtokában elmenni egy nőgyógyászhoz?
2010. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a fogamzásgátlás egyszerűbb lett volna/egyszerűbb lenne,és akkor nem kellene aggódnod emiatt...

amúgy amíg a petefészkeid működnek, van menstruációd, addig lehet gyereked... de meg van rá az esély, hogy nem tud beágyazódni.

2010. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a méhgyulladás nem húzódik rá a petevezetékedre és ott nem okoz elzáródást, akkor lehet. a ciszta ártalmatlan, azt a terhesség okozta. nekem is volt koraterhesen petefészek cisztám, még nagyobb is mint a tied. akkor nekem is abortuszom volt, miután megszakították a terhességet, fokozatosan összement. inkább a gyulladás miatt aggódnék. gyógyszert kaptál?
2010. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!