Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előző hónapban 6 napot...

Az előző hónapban 6 napot késett a mensim eddig mindegyik ciklusom 28-30 napos volt a mostani hónapban is már 2 napja késik hasam, hátam fáj de meg még nem jött.. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 10:20
 1/5 anonim válasza:
Mikor volt az első mensi, milyen idős vagy?
2020. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, asszem 12,5 fél éves lehettem az elsőnél.
2020. dec. 27. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szexuális kategóriába írtad, szóval muszáj megkérdezzem:

Szexeltél az elmúlt hónapba, és ha igen, védekeztél?

2020. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a barátommal 1 éve vagyunk együtt, természetesen védekeztünk Durex Extra safe óvszerrel minden aktus végén ellenőriztük és nem lyukadt ki a felhelyezéssel sem volt probléma.
2020. dec. 27. 10:41
 5/5 anonim válasza:

Siman késhet stressz miatt is. Nekem sokszor volt hogy annyit stresszeltem hogy egy hetet is késett.


Gondolom ilyenkor egyszerre az ugrik be hogy terhes vagy (nekem is mindig ez az első gondolatom), de 1000 más oka lehet hogy kesik. Edzes, diéta, mint írtam stressz is befolyásolhatja. Így ne aggódj szerintem, ha egyáltalán nem jön meg akkor erdemes tesztelni egyet meg elmenni orvoshoz.:)

2020. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!