Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normál hüvelyváladék lehet...

Normál hüvelyváladék lehet fehér színű?

Figyelt kérdés

Alapesetben termelődik bizonyos mennyiségű váladék, azonban ez nem bűzös, nem darabkás és átlátszó színű.

Peteérés alatt nekem is átlátszó, azonban legtöbbször fehér és kis mennyiségű. Egyáltalán nem nevezném túrószerűnek, nem büdös.

Ez normális vagy fertőzésre utal?

Voltam nőgyógyásznál,semmi különösebbet nem mondott rá, szűz vagyok így megvizsgálni sem bírt.



2020. dec. 27. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez teljesen normális, mivel a hüvely és a méhnyak folyamatosan termel ilyen váladékot hogy tisztítás érdekében.Ha nem büdös meg nincs elszineződve akkor minden rendben van.
2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsovel, semmi okod aggodni, ez teljesen termeszetes!
2020. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondoltam erre én is, azonban most valamiért mégis túlspiláztam a dolgokat. Mindig is volt ez a fehéres nyák a hüvelybemenetnél, szűzhártyán. Néha sárga elszíneződést mutat a fehérneműn, de nem tapasztaltam elváltozást. Kicsit beparáztam mi van ha hüvelygombám van.
2020. dec. 27. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelygomba vagy bármilyen más fertőzés más tünetekkel is jár, viszketne, égne, fájna a pisilés stb az említett büdös, színes folyás mellett. Fehér, nem bűzös folyás minden más panasz nélkül teljesen normális, sok nőnek egész életében van.
2020. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 27. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Használj tisztasági betétet,ha zavaró.Én is használok és egésznap friss érzést ad
2020. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ne izgasd magadat ilyesmin, mert szûksègtele, ugyanis teljesen normális amiket leirtál! Minden jót!
2020. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Csíp a hüvelybemenetnél, de semmi elváltozást nem vettem észre.

Szűz vagyok így tippem sincs hol szedhettem volna össze bármit is, vagy mitől csíp.

2020. dec. 27. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor nyolcadikos voltam akkor a biológia könyvben ezt olvastam hogy a hüvelyváladék normál körülmények között színtelen fehér enyhén savanykás szagú folyadék.
2021. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy működik, hogy ha leborotválok minden szőrt, akkor pont olyan, mint amilyet Te írsz. Amikor meg csak a bikinivonalat gyantáztam és a többit csak rövidre vágtam amennyire lehet, akkor meg tökéletesen áttetsző volt a váladék egész hónapban. Én úgy vettem észre, hogy akkor nekem jobban átszellőzik, stb, még ha mások kinevetnek, akkor is megtartom rajta röviden a szőrt, ha a barátomnak megfelel, mert nekem az nagyon bevált, ja és csak egy kevés natúr szappannal mosom pl a háztartási zsíros, fehér szappan és sok vízzel, mert nekem az intim mosakodók és a tusfürdők is károsítják.
2022. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!