Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok jó nőgyógyászt?

Ajánlanátok jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Magánorvost keresek, aki alacsony vagy normál áron jól dolgozik. Leginkább Pest érdekelne. Fontos lenne, hogy nő legyen.

Menstruációs zavaraim (6éve) és brutál fájdalmaim vannak (pár hónapja). Leginkább emiatt keresek egy jó orvost, aki nem csak a tüneteket kezeli...

Rendes vizsgálaton nem voltam még.

Ha tudna valaki ajánlani tapasztalatból ilyen nőgyógyászt, nagyon megköszönném!

18



2020. dec. 29. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Én első körben elmennék a helyi sztkba. Nem biztos, hogy olyan rossz lesz.

És a női nőgyógyász se feltétlenül jobb.

2020. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magánorvos-ajánlást kértem, nem véleményt hogy mit kéne csinálnom...

Magyarázkodni meg nem fogok.

2020. dec. 29. 15:37
 3/5 anonim válasza:

A fájdalmakra használj hasmelegítőt, mert a meleg oldja a görcsöket. (Rossman-ba meg dm-ben árulnak olyat, amit be is lehet ragasztani, mint a betétet)

Amúgy meg pont osztálytársaimmal beszélgettünk múltkor, hogy egy csomó férfi nőgyógyászt ismerünk/nek pest megyében, nőt meg azóta sem találtak.

2020. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem használ semmi. Ja de, egy szép adag "begyógyszerezés", a megengedett mennyiség többszöröse, anélkül az összeesés szélére kerülök. A fájdalomküszöböm meg elég magas. Ez már egyáltalán nem a normális kategória, pár hónapja van ez, és egyrészt sztk-ba ki tudja mennyi idő bekerülni, és ott csak ffi van. És nem, ha nem akarok ffi-hez menni akkor nem fogok, szerintem így is az egyik legkevésbé kívánatos hely, legalább ennyit hadd könnyítsek már meg a dolgomon :D

A lényeg hogy minél gyorsabban kéne egy jó magánorvos, mert ez a mértékű fájdalom és gyógyszeradag nem egészséges. Úgyhogy légyszíves csak az írjon, akinek van konkrét ajánlása, mert a házi praktikákkal szépen fogalmazva is csak kitörölhetem a se**em.

A pontosotítás végett Budapest pesti oldala, NEM Pest megye!

2020. dec. 29. 22:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem egy egyszerű szűrésre mennék, hanem kivizsgálásra. Valami nagyon nem jó, és nem szeretném húzni az időt vele, az a lehető legrosszabb amit tehetek.

Az sztk-ba meg addig nem fogok menni, amíg olyan véleményeket olvasok onnan, hogy megfertőztek több nőt aminek meddőség lett a vége.

Hangsúlyozom, 18éves vagyok, egyedül mennék...

2020. dec. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!