Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Támogatod az abortuszt vagy...

Támogatod az abortuszt vagy ellenzed?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Támogatom
Ellenzem
58 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ,hogy miért történik.Ezt nem lehet így kijelenteni hogy igen vagy nem.Nem fekete vagy fehér az élet,hanem ilyen is olyan is.
2020. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

százhuszonkétszázadik provokatív kérdés.


Miért nem olvasod el a régebbiekre adott válaszokat?

2020. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
attól függ. ha mondjuk erőszak áldozata a nő, meg tudom érteni a döntését
2020. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Inkább úgy fogalmazok, hogy furcsán szemlélem azokat a nőket, akik abortuszra mennek fogamzásgátlási céllal.


Az én mérlegem eddig (38 éves vagyok) 1 terhesség, 1 szülés.


Szóval nekem annyira idegen és furcsa, hogy valaki abortuszra mászkál...

De be nem tiltanám. Az ő dolga, az ő lelkiismerete.

2020. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez mindenkinek magánügye, senkinek nincs joga véleményt nyilvánítani a másik folott, főleg mert nem ő van az adott helyzetben.
2020. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a jelenlegi szabályozással. Lehetőséget ad egy bizonyos ideig arra, hogy a nő döntsön, de nem a végtelenségig. Nyilván nem tartom jó dolognak, sosem volt rá szükségem, és remélem nem is lesz, de bizonyos helyzetekben meg tudom érteni. Másrészt pedig: szerintem azok, akik hobbiból, fogamzásgátlás helyett járnak kaparásra, azoknál az sem lenne jó megoldás, ha rájuk kényszerítenénk egy gyereket. Ha a fogamzásgátlásra képtelen, akkor majd a gyereknevelésben jó lesz? Ugyan már.
2020. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi az, nincs masik valasztas?!

12. hettol ellenzem, mert onnantol mar nemcsak erkolcsi kerdes, hanem erezni kezd a magzat.

A baj az, mikor fogamzasgatlasnak fogjak fel oroszrulettezo parok. Hiszen a fiu nem hajlando ovszert hasznalni, mas nem jo, stb.

Felelosseget vallalni kellene!

2020. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Kéne egy olyan törvényt hozni, hogy aki a 2. olyan abortuszra jelentkezik, ami nem orvosilag indokolt esetben történik - akkor egy füst alatt sterilizálják is... csak hogy ne kelljen kínlódnia a védekezéssel.
2020. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem tiltanam be, de vmit lehetne tenni az ellen, h ne tortenjen ilyen sok.
2021. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem akarják vállalni mindenkinek jobb
2021. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!