Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor kocsonyás,...

Menstruációkor kocsonyás, alvadt vérdarabok folynak belőlem az első két napban, ez normális?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy poliptól is lehet. Voltam nőgyógyászati vizsgálaton és gondolom, ha polip vagy egyéb dolog állna fenn azt észre vette volna. Egyébként erős menstruációs fájdalommal fordultam hozzá.

Nem talált semmit.


Szerintetek vizsgáltassam meg magam más orvossal is?Mert ő egyből azt kérdezte mikor mondtam a fájdalmat, hogy nem akarok-e fogamzásgátlót szedni, mert az valszeg megszüntetné. Én mondjuk semmiképp nem szednék emiatt fogamzásgátlót.

Az ilyen kocsonyásabb vér nagyon tud jönni belőlem mikor wcn vagyok, látom ahogy folyik meg csüng..(bocsánat muszáj leírnom így, mert fogalmam sincs, hogy ezt mindenki így tapasztalja-e vagy nem?)


2020. dec. 31. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,teljesen normális.
2020. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nálam is előfordul, ez annak az eredménye, ahogy a méhfalad leválik, és távozik, nem feltétlenül csak vér formájában. Nem kell aggódnod emiatt.
2020. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is észlelek néha hasonló. Én eddig úgy voltam vele, hogy normális, pedig engem nem látott mostanában orvos. Mióta jársz, ahhoz az orvoshoz?

Mert ha régóta, akkor nem hinném, hogy becsapna vagy bármi ilyesmi.

2020. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, norális
2020. dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint normális 4-es voltam
2020. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ilyen a normalis. A szep friss, piros ver a gyanus.

A levalo nyalkahartyadarabok, alvadt ver mind az, ami tavozik. Szoval nem gusztusos alapjaraton.

2020. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj, jólvan akkor!:) csak azért jutott ez eszembe, mert pont egy ilyen cikket dobott fel a net és úgy el tudják bizonytalanítani az embert..
2020. dec. 31. 01:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, fogamzásgátló mellett is. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, alaposan kivizsgáltak, semmi bajom nincs, az orvos szerint normális.
2020. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Nálam is ez szokott lenni a 3.napon. Először úgy megijedtem, hogy mi ez azután utána olvastam, hogy ez normális. Csak az a fura, hogy csak az utóbbi 3 hónapban van ilyen előtte nem volt.


29/N

2020. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!