Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban kétszer is megjöhet?

Korina003 kérdése:

Egy hónapban kétszer is megjöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok. Mostanában szórakozik a hormonháztartásom. Egyszer 11 nappal hamarabb jön meg. Utána 11 nappal később. Most a 11 napos csúszás utanán nagy nehezen megjött. És most rá a 15. Nap este begörcsöltem (mintha megjönne a mensim). 16.napra elmúlt a görcs, de reggelre barnás folyásom volt. Most pedig a 4.napra olyan mintha megjött volna. 2 hónapja voltam orvosnál, de nem talált semmit és nem is mondott semmit, hogy valami nem stimmelne. Várandósságot kizártam.

Volt még valaki hasonló helyzetben?



#menstruáció #2 egy hónapban #Hormonzavar lenne?
2020. dec. 31. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem például idén augusztusban megjött 3-án és 28-án újra. Az egy rövid 25 napos ciklus volt. Kb. egy évben egyszer van nálam ilyen mindig.
2020. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,megjöhet,vagy lehet olyan időszak hogy kicsit felborul a dolog. Ha voltál dokinál, akkor nincs semmi gond,ha továbbra is fennáll a rendszertelen menstruáció, 2-3 hónap múlva érdemes vissza menni.
2020. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Árad a duna
2021. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!