Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen visszatérő...

Rendszeresen visszatérő krónikus hólyaghurut hogyan gyógyítható meg?

Figyelt kérdés

Hiába vigyáz az illető és tartja be az ismert intelmeket, újra és újra jelentkezik a fájdalmas tünet. Rengeteg cikket elolvasott a témában.

Abban bízok, hogy valakinek van személyes pozitív tapasztalata és megosztja.



2021. jan. 1. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos aki erre hajlamos az hiába vigyáz, hiába tisztálkodik stb.
2021. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Azert en nem gondolnam, hogy ez normalis allapot lenne. En is ezzel kuzdok sajnos nokent mar fel eve, katasztrofa. Tul vagyok tobb antibiotikumos kuran, tozegafonya es egyeb kiegeszitoktol mar hanyok, de allandoan szedem oket, es egyszeruen nincs javulas. Most eppen varok az urologiai idopontomra, illetve vervetel lesz meg, aztan meglatjuk. Kozben a paromnak is kertunk idopontot az orvoshoz, ott rontottuk el valoszinuleg, hogy o nem lett kezelve sajnos, de ezt nekem senki nem is emlitette, nekem meg eszembe se jutott. Aztan majd megyunk mindketten nemibetegsegekre is tesztelni magunkat, ha nem derul ki semmi addig, mert azt olvastam, hogy okozhatja az is. Illetve betervezek meg egy hormonpanelt meg vercukorvizsgalatot,meg ezeket hallottam, hogy ott lehet a bibi, de eddig sajnos hiaba voltam mar egyszer vervetelen meg vizeletvizsgalaton, nem talaltak semmit, nekem meg tuneteim vannak :(

Nogyogyasznal mar voltam, o nem latott es nem talalt semmi gondot, rakszures is oke.

2021. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a hólyaghurutot az e coli okozza már most aláírom neked kedves 2-es, hogy semmit nem fognak találni.
2021. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Holyaghurutot nem csak e coli okoz....
2021. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ugynez van. 19 éves vagyok és kb 1-2 éve folyamatosan visszatér a hólyaghurut, de nagyon durván. Véres vizelet és nagyon erős fájdalom. Én is túl vagyok már rengeteg antibiotikumon, voltam orvosnál, vérvételen stb., de nem nagyon tudtak vele mit kezdeni. Nekem az segít, ha nagyon sokat iszok és sokat járok wc-re. Ha keveset iszok egyből előjön és szenvedek napokig.
2021. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
D mannose és pszichológus, nekem ez a kettő segített hónapok alatt.
2021. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ide is bemásolom hátha segít valakinek még:


Hólyaghurut sajnos ez egyik pillanatról a másikra krónikussá válik.

Nekem krónikussá vált sajnos és nekem szex után jött ki.


Én nálam annyira sokszor volt hogy immunizáltattam magam ezzel: [link]

Azóta évente frissitéseket kapok. Nagyon hatásos volt számomra. Orvosok általában nem ismerik de erősködni kell hogy mégis szeretnéd beadatni. Én Ausztriában lakom és Németországból volt rendelve privátreceptként. Háziorvos adta be.


Ha neked is szex után jön ki még

Ami segített: akció előtt mindenki alaposan fürdik, valamint megiszok közvetlen előtte egy jó nagy pohár vizet. Akció, aztán fürdés és UTÁNA pisi. Akkor már épp átment rajtad a folyadék és "tiszta csövön" megy a pisilés.

Utána másfél óránként megiszok egy nagy vizet. Figyelek arra hogy folyamatosan ürüljön a hólyag (ezek a bakteréumok 20 percenként duplázódnak, ezért van az hogy egyik óráról a másikra ordítva ül az ember a wcn).


Nekem se a dmannoz se citromos viz, ecetes viz, fokhagyma, tőzegáfonya és társai nem segített…

2022. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!