Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet annak a tünete,hogy...

Ez lehet annak a tünete,hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Pár napja nyomó érzést érzek a hugyhólyagom körül. Olyan mintha ki akarna esni onnan valami és pisilnem kellene. Állandóan érzem,akkor is,hogyha éppen pisiltem.

Ez lehet annak a tünete,hogy meg fog jönni? Tehát PMS tünet?

PCOS beteg vagyok és néha kimarad pár hónap a menzeszenből,most is már 2 hónapja nem jött meg,majd random egyik hónapban egyszercsak megjön.(Évek óta így van,a doki ennyire tudta beállítani,előtte sokszor, 2 évig meg se jött .)



2021. jan. 2. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A PCO mögött anyagcserezavar van, amit metforminnal szoktak kezelni. Endokrinológus rendbe hozza. Nekem is így volt, volt hogy 9 hónapig nem menstruáltam, aztán a metformin (és az életmód) helyrehozta, ciszták eltűntek és pontosan 28 napra menstruálok.
2021. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos nem akart gyógyszert adni még,mert túl fiatal vagyok. (22éves)
2021. jan. 2. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Illetve érteném, ha 16 éves lennél.
2021. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,a doki mondta.
2021. jan. 2. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress endokrinológus szakorvost.
2021. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az lesz.

Terhességen is gondolkodtam,van barátom,bár az abszurd lenne,mivel 1 alkalmon kívül mindig védekeztünk. Az az egy alkalom is szeptemberben volt és pár perc volt az egész,nem bennem ment el. Tehát ennyitől PCOS betegség és zavaros mentsruáció mellett biztoa nem eshetek tehetbe.

2021. jan. 3. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy 0% az esély a teherbeesésre, de nyilván sokkal kisebb.
2021. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!