Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy háton kell...

Miért van az hogy háton kell aludnom az egész menstruációm alatt mert ha nem úgy alszok regelre piros folt lesz a nadrágomon?

Figyelt kérdés
Néha alig tudok elaludni mert nem szeretek háton aludni, inkább oldalra szoktam. És idegesít hogy mindíg olyan lesz.De persze kibírom.

2021. jan. 2. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mért nem anyukáddal beszéled meg? Tegyél be elcsúsztatva még egy betétet. És aludj úgy, ahogy kényelmes, a foltot meg majd kimosod.
2021. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kb max 8 órát alszol, használj tampont. Nekem egészen addig rettegés volt minden menstruációm, amíg nem kezdtem el használni. Konkrétan az alvás is egy kihívás volt, most meg már észre sem veszem, hogy éppen megvan.
2021. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én intimkelyhet használok, így nem folyik ki semmi, és ez 12 órán keresztül is bent lehet.
2021. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok még. Nem szeretnék még egyenlőre sem tampont sem kelyhet használni
2021. jan. 3. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Full mindegy, hogy fiatal vagy-e vagy nem, kezdetben én is anyukám háta mögött vettem, mert nem akartam erről beszélni. Ég és föld a tampon vs betét, érdemes lenne kipróbálnod.


Sok öreglány ellenzi, mert "kiszakíthatja a szűzhártyát". Mintha a középkorban lennénk... Ha ki is szakítaná, semmi nem történne, senkit nem érdekel, a szüzesség egy elméleti dolog, nem pedig a hártya megléte.


Egy próbát nagyon megérne, akár a tampon, akár a kehely, tiszta szívből ajánlom, mert tudom milyen érzés erős vérzéssel aludni betétben. Én mindent próbáltam (duplabetét, zsebkendők, gyakorlatilag bepelenkáztam magam stb), de csak ez oldotta meg.


Kitartás :)

2021. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom ez milyen, nekem is ilyen volt még évekkel ezelőtt és én nem használtam tampont, mert egyszerűen nem volt kényelmes. Nekem ekkor az működött, hogy fürdőbugyiba tettem bele a betétet, lehetőleg feketébe, mert abbol az anyagból sokkal könnyebben ki tud jönni a folt, valamint erre az alkalomra beáldoztam egy fekete cicanadrágot, az ágyamba pedig derék tájékon egy törölközőt raktam, így az ágyamat megóvtam, a többit ki lehet mosni. De amint tudsz állj át tamponra, sokkal egyszerűbb!
2021. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!