Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a dudor a szemérem...

Mi lehet ez a dudor a szeméremdombomon?

Figyelt kérdés

Nem borotváltam már régóta,kb 4 hete szőrtelenítő krémmel leszedtem a szőrt és ennyi.

Nem élek nemi életet.

Néha van ilyen viszkető érzés,decemberben nem jött meg a menstruációm.(most igen,de sokkal "lágyabban,mint szokott)

Eleinte (kb másfél éve) nem is volt dudor,csak egy kis folt,de egy rosszabb pillanatomban nyomkodtam,akkor megnőtt,de aztán visszament.

Igazából nemrég (pár hónapja) szintén kicsit megnőtt,de aztán ismét visszament.

Kicsit összeszedetlen lett,de elég sok cikket olvastam erről és kezdek megijedni.



2021. jan. 4. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz. Ne itt kérdezgesd a dudorod okát. Már jóideje együtt éltek a dudorod ês te, nem rendeződött magától, a saját egészséged érdekében menj el orvoshoz.
2021. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szőrtüsző gyulladás vagy esetleg egy zsírmirigy 🤷‍♂️ vagy akármi más.
2021. jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
xD Oké,köszönöm.
2021. jan. 4. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!