Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helyre lehet valahogy állítani...

Helyre lehet valahogy állítani a lúgos doktor áldozatának sérülését?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ismeri a történetet. Kérem, ne menjünk bele ki bűnös ki ártatlan kérdésbe, jogerős ítélet van. A kérdésem, hogy ha arctranszplantációt tudnak végezni, tudnak-e ágyékra is?

2021. jan. 4. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamennyire tudnak, de azért ez irtó fájdalmas és szerintem nem nagyon csinálnak, gondolj bele, egy ujjnyi terület, és az életben nem találnak donort és szerintem nem is akarná, egy halott nő szeméremajkait megkapni.


Amúgy ott olyan kényes, szerintem a csiklójának annyi, azt meg senki nem fogja helyrehozni, olyan mintha másik kezet akarnál felvarrni, tele van idegekkel. Szerintem szerencsétlen nő elvesztette a kisajkait, roncsolódtak a nagyajkai, csiklóorgazmusa nincs és hüvelybementnél fájdalmas a behatolás, hisz az is vékony finom redő, ami tágul..


Szerintem hamarabb varrnak fel farkat, mint helyettesítik a csiklót és a rugalmas hüvelybemenetet

2021. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
A lúgos doktor nagybácsikája most az ausztráliai nagykövet.
2021. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tehet arról senki, hogy milyenek a rokonai! Ha az apja lenne nagykövet, annak sem lenne semmi jelentősége!
2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom, szegény nő annak is örülne ha kívülről valamennyire helyreállítják esztétikailag. :(
2021. jan. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!