Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy éjszaka ne...

Mit tegyek, hogy éjszaka ne ázzak át mensi alatt?

Figyelt kérdés
Tampont használok nappalra, éjszakára nem merek, mivel 2-3 óránként cserélni kell. Mennyi betétet kellene használni vagy van valami hasznos tippetek éjszakára?

2021. jan. 5. 22:25
 1/7 anonim válasza:
95%
Éjszakai betétet póbáltál már?
2021. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Éjszakára éjszakai betétet használsz?

Nekem az Always éjszakai betétje jött be, hatalmas. Van hogy reggelre totál teli van, de olyan még nem volt hogy átázzak.

Ha semmi nem elég, akkor nem marad más választás, csak az, hogy az alvásidőd közepére állítasz ébresztőt és minden éjjel kimész cserélni.

2021. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Mikor en is elkezdtem mensizni mindig ataztam, utana megtanultam hogy mensi alatt nem szabad hason vagy haton aludni mert akkor tuti kecsapos lesz minden, nekem az a szerencsem hogy en ezt tudom iranyitani mivel nagyon forgolodos vagyok felig mindig ebren vagyok es olyankor tudom hogy vagy a jobb vagy a bal oldalamra kell forduljak :)
2021. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Használj éjjeli betétet/tampont vagy kelyhet.
2021. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az is bevált, hogy hátul a bugyimba keresztbe is tettem egy betétet.
2021. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Nagy nedvszívó képességű betét (általában lila színű / good night, vagy hasonló jelzéssel), minimum a piktogramján hat, esetleg több csepp szerepel.


Az éjszakai bugyi lehet:

Széles, jól záró, nem szoros, kényelmes, pamut!

Vagy van speciális rögzítő nadrág:

[link]


Valamint a biztonság kedvéért, a lepedődre még egy réteg, félbehajtott nagyobb törülköző.


Ezeket tudom javasolni.

2021. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Nyugodtan használj tampont éjjelre is, nem lesz bajod.

Ha nagyon erős akkor super tampon plusz éjszakai betét

2021. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!