Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetfon lesz mensim, de mar...

Hetfon lesz mensim, de mar tegnap ota elegge hanyingerem van es szedul, valamint alhasi gorcseim vannak. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdem, mert nekem eddig sose volt hanyingerem.
2021. jan. 6. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt együttlét?
2021. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg szeptember elejen, azota semmi. Voltam dokinal is gyulladas miatt, es elvileg terhes sem vagyok.
2021. jan. 6. 10:07
 3/15 A kérdező kommentje:
A doki csak nem nezte be?! Egy honapja voltam dokinal, szerintem mar tuti latta volna ha terhes vagyok.
2021. jan. 6. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:
És védekeztetek?
2021. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, tudom, hogy az nem 100%, de par lokes utan abba is hagytuk, mert mondom a gyulladas miatt fajt a huvelyem. 1 perc volt az egesz, de meg annyi se.
2021. jan. 6. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia!Ha szeptemberben szexeltél utoljára és voltál 2-szer orvosnál akkor már 100 százalék,hogy észrevették volna,ha terhes vagy
2021. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3- szor voltam. Egy Debreceni orvoshoz jarok, nagyon profi. Mar tapintasbol megmondta, hogy itt bizony gyulladas van.
2021. jan. 6. 14:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez ciszta is lehet,Nekem is volt régen és nagyon görcsöltem miatta folyamatosan.Szóval rettentően fájt.Kaptam rá antibiotikumot és szerencsémre felszívódott,így megúsztam műtét nélkül.

A menzeszembe is belekavart.

6-os voltam

2021. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy Pms és nincs baj.Ultrahangot is csinált az orvosod?
2021. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, minda haromszor, huvelyit radasul, hogy lassa a gyulladast. Azt mondta minden azep odabent, annyi, hogy gyulladasom volt. Jovoheten kell menjek megint. Rakerdek, hogy miert van hanyingerem, bar addigra a mensimnek is vege,ert nekem 3 napig tart.
2021. jan. 6. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!