Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novemberben szexeltunk guminel...

Novemberben szexeltunk guminelkul . decemberbe megjott igaz 4 nappal elotte .normalisan 5 napig most meg kesik 2 napja de gorcsolok mi lehet a problema decemberbe csak gumival voltunk . vajon terhes lennek ???

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Szexelés helyett inkább alap biológiai ismereteket tanulnál... és ezek szaporodnak, te jó ég...
2021. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

En szeptemberben voltamparommal megszakitassal, es nekem is hamarabb jott meg par nappal, radasul csak ket napog tartott, de nem vagyok terhes.

Kovi honapban nekem nem kesett, de mondta nekem a doki, hogy ha kesik vagy hamarabb jon meg az nem gond. +,- 4 nap mindig belefer. Ha felsz akkor menj el dokihoz, vagy csinalj egy tesztet, azota mar ki kene mutassa.

2021. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!