Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A exatlonos nők hog, birják...

A exatlonos nők hog, birják ki a pályán ha megvan nekik?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkozok azon hogy ha valamelyik nő az exatlonba nem használt még tampont és 80% víz van a pályán és ha fáj a hasuk ott van orvos adna nekik görcsoldót vagy nem tudom elképzeni hogy oldják meg ezt a témát. Valakinek elképzelés?

2021. jan. 9. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy muszáj. Ha fáj a hasuk, akkor is. Én is voltam már ringben úgy, hogy majd' elájultam, mert mevolt, de muszáj, ezért végigcsináltam. A hasfájás meg elmúlik az első 10 m futás után.
2021. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Miert ne hasznalnanak tampont? Nem ertem. Nyilvanvaloan azt hasznalnak (vagy kelyhet) gyogyszert pedig visznek magukkal es beveszik, vagy kernek, ha nincs, biztosan kapnak.

Sportolni ezerszer kenyelmesebb tamponnal, ha vizisportolsz, mas valasztasod nincs is, csak a tampon vagy kehely.

2021. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van olyan nő aki még 40 évesen nem használt tampont. Anyukám sem használ. De ez érthető
2021. jan. 9. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
És akkor már egy nő se használ?
2021. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyukad nem sportolo, foleg nem uszo, kulonben hasznalna. Betettel nem lehet vizbe menni, nelkule meg gusztustalan es undorito lenne. Persze, meg lehet azt csinalni, hogyha csak hobbibol edzel, hogy hagyod ilyenkor a sportot, de aki komolyan sportol, versenyzik is, az ezt nem teheti meg.
2021. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
92%
Biztos tampon vagy kehely. De attól még tuti kényelmetlen.
2021. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

NINCS meg nekik. Nyilvánvaló. Sportolóknál lényegében mindig eltolják a menzeszt, hogy ne versenyre essen, mert rontaná a teljesítményüket.


Nem egészséges, de ez a valóság.

2021. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Vagy fogamzásgátlót szednek, amivel tologatni tudják a vérzés idejét, és ezzel lényegesen kevesebb vér távozik tőlük, esetleg megszűnik a has görcsölése.
2021. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!