Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem visszatenni a...

Elfelejtettem visszatenni a hüvelygyűrűt együttlét után, de két hete le sem vettem. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem visszatenni a gyűrűt együttlét után, csak reggel azaz 6 órával később jutott eszembe. Viszont december 31 óta kivétel nélkül fent van. Illetve lassan másfél éve használom, sose történt még ilyen.

Keressek fel orvost vagy igazából nincs mit tenni csak várni? Úgy tudom emellé esemény utánit be se vehetnék.

Lecsereltem a gyűrűt egy újra, lehet ennek semmi értelme nem volt, de talán erősebb a hatása.

Előre is köszönöm.



2021. jan. 12. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A használati utasításban biztosan benne van mit kell tenni
2021. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából annyit ír, hogy fenn áll az esélye, hogy nem védett. De azt sehol sem írja, hogy esemény utánit erdemes/lehet egyáltalán bevennem.
2021. jan. 12. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél be esemény utánit!! Így is sok hormont kap a szervezeted, eseményutánival ki tudja mit művelnél a szervezeteddel.

Nagyon kicsi az esélye hogy terhes vagy, ha eddig rendszeresen használtad. Viszont mostantól legalább egy hétig védekezzetek óvszerrel is.

2021. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Sosem jártam így.

Eddig rendszeresen használtam. Egy új gyűrűt felbontottam, talán erősebb, talán butaság, de remélem nem lesz gond.

2021. jan. 12. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább keress normális fogamzásfátlót
2021. jan. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5os, nem veszekedni akarok, de ez biztonsagosabb megoldas, mint a tabletta. Keress utana mielott kommentelnel ;)
2021. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Ez biztos,hogy biztonságosabb.

Még aznap utolértem a dokimat,aki halál nyugodtan közölte, hogy ha mindvégig normálisan volt használva,akkor 12 óra max belefér, ha nem az első héten történt. Hátha valakinek ez segít majd.. :D

2021. jan. 14. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!