Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » N.ektek megveszi a párotok a...

N.ektek megveszi a párotok a tampont betétet?

Figyelt kérdés

Mi már együtt élünk és mondanom sem kell hogy vegyen. Tudja melyiket használom, ha megy vásárolni mindig vesz nekem betétet.

Nekem ez fura mert én kiskoromban otthon is magamnak vettem.



2021. jan. 13. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de nem is várom el tőle hogy megvegye.
2021. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jófej a párod. Az én férjem is simán megvette. Mondjuk ő ettől függetlenül nem jófej.

Számomra ez egyébként normális, emlékeim szerint apukámnak sem jelentett ez soha gondot.

2021. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hülyén is nézne ki, ha pl bevásárlásnál külön állnánk sorba vagy minden mást megvenne a tampont leszámítva. De szetintem alap, hogy aki a bevásárlást épp végzi, az mindent megvesz a listáról.
2021. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha megkérném, biztos venne, de ilyenre még sose volt szükség, mivel én úgy szoktam csinálni, hogy mikor épp akciós, veszek belőle többet és ha már fogyóban van, pótolom. Így mindig van itthon és ráérek akkor venni, mikor olcsóbb. Nekem ez így sokkal egyszerűbb, amúgy se mindig ugyanazt használom.
2021. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Megvenné persze. De én szoktam megvenni magamnak, meg mindig van itthon tartalék is, szóval nem kell a férjemnek venni. De volt már többször, hogy nyaraláson megjött és nem számítottam rá, akkor őt küldtem el, hogy vegyen, mert értelemszerűen nem tudtam elhagyni a szobát. :D Simán megoldotta minden gond nélkül. Sőt volt, hogy a boltban férfi eladót kérdezett meg hol van a tampon.
2021. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vett már mert egyszer elfelejtettem venni és kellett S.o.s-be.Nincs benne semmi különös.Nem olyat vett ami kellett volna,de mindegy lényeg a gesztus :)
2021. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk azért nagy részben magamnak veszem. Ha én megyek bevásárolni általában akkor veszem meg. De ha együtt megyünk akkor nem állok be ezekkel egy külön sorba. Bár volt már rá példa, hogy elfelejtettem megvenni és nagyon fogyóban volt. Akkor leküldtem a páromat megvenni. Hősiesen vitte magával az betét csomagját, hogy pont olyat tudjon hozni :D
2021. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelmes a Párod. :)
2021. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!