Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hüvejem bemenetelé...

Miért fáj a hüvejem bemenetelénél?Mi okozhatja a fájdalmat? 20/L kb 6 hónapja rendszeresen szexelek

Figyelt kérdés
Szexnél, behatolás előtt fáj, kellemetlen. Miután már behatolt nem fáj és élvezem az együttlétet. De nagyon rossz hogy az elején fáj. Nappal nem érzek semmi rosszat, fájdalmat. Ha mosakszom és hozzá érek a külső dolgokhoz kissé kellemetlen de annyira nem fáj. Nem vagyok száraz, benedvesedek szex közben de akkor mi lehet a baj? Miért van a fájdalom?

2021. jan. 16. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel a problémával küzdök, és bár csak tippelni tudok, leírom mi mit csinálunk, hátha valamilyen szinten hasznos lesz.

Nagyon vékony és (személyfüggő, de van, akinek picit rugalmatlan) a bőrünk a hüvelyi bemenetnél, főleg az alsó részen, ezért lehet az, hogy nagyon minimálisan "sérül"/szakad és kellemetlenséget okoz behatolásnál. Ez igazából teljesen normális, mindenki teste más. Próbáljatok erre figyelni, úgy alakítani, az előjátékot, használjatok ott egy kis síkosítót, hogy ott is nedvesebb legyél.

A párommal mi ezzel próbálkozunk, ennek ellenére is sokszor jelen van ez a probléma, akkor be szoktam kenni hidratálóval, hogy megnyugodjon a bőröm, és különösen figyelek a higiéniára, ennyit tudok tenni.

2021. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a gondom, mondjuk nekem szerintem lelki okai lehetnek, valamiért nagyon összeszorítom behatolás előtt, illetve magától szorul össze. Utána nekem is elmúlik ez. Volt már olyan, hogy hosszú párkapcsolatban voltam, és egy idő után elmúlt ez a dolog, de mikor vége lett az új párommal megint előjött.
2021. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Én is észre vettem néha kipirossodik mikor fáj, én is szoktam krémet tenni rá, elmúlik de elő jön újra.
2021. jan. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!